Produkte > CORNELL DUBILIER > RA6224K400-FA
RA6224K400-FA
RA6224K400-FA Cornell Dubilier
ra.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.22uF 400V PET 10% (16.5 X 5.8 X 8.6mm) Radial 15mm 125°C
auf Bestellung 1815 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1815
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RA6224K400-FA Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR; Low ESL; Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.339" (8.60mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.650" L x 0.228" W (16.50mm x 5.80mm).
Weitere Produktangebote RA6224K400-FA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RA6224K400-FA RA6224K400-FA Hersteller : Cornell Dubilier ra.pdf Cap Film 0.22uF 400V PET 10% (16.5 X 5.8 X 8.6mm) Radial 15mm 125°C
Produkt ist nicht verfügbar
RA6224K400-FA RA6224K400-FA Hersteller : Cornell Dubilier Knowles RA.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.339" (8.60mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.650" L x 0.228" W (16.50mm x 5.80mm)
Produkt ist nicht verfügbar
RA6224K400-FA RA6224K400-FA Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CDUB_S_A0011843299_1-2540339.pdf Film Capacitors 0.22uF 10% 400V
RA6224K400-FA RA6224K400-FA Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor RA.pdf Film Capacitors 0.22uF 10% 400V