Produkte > CEL > RAC00024-R
RAC00024-R CEL
RAC00024.pdf
Hersteller: CEL
Description: T&R 2.4GHZ ANTENNA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Number of Bands: 1
Antenna Type: Stamped Metal
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Part Status: Active
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RAC00024-R CEL
Description: T&R 2.4GHZ ANTENNA, Packaging: Tape & Reel (TR), Number of Bands: 1, Antenna Type: Stamped Metal, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RAC00024-R Hersteller : CEL RAC00024.pdf Description: T&R 2.4GHZ ANTENNA
Packaging: Cut Tape (CT)
Number of Bands: 1
Antenna Type: Stamped Metal
Part Status: Active
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
RAC00024-R Hersteller : CEL NEC_CEL_RAC00024.pdf Antennas T&R 2.4GHz Antenna