Produkte > CEL > RAC00915-R
RAC00915-R CEL
RAC00915.pdf
Hersteller: CEL
Description: T&R 900MHZ ANTENNA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Number of Bands: 1
Antenna Type: Stamped Metal
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
auf Bestellung 1700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1700
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RAC00915-R CEL
Description: T&R 900MHZ ANTENNA, Packaging: Tape & Reel (TR), Number of Bands: 1, Antenna Type: Stamped Metal, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RAC00915-R Hersteller : CEL NECCEL_7282023_RAC00915.pdf Antennas sub-GHz
auf Bestellung 1696 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
RAC00915-R Hersteller : CEL RAC00915.pdf Description: T&R 900MHZ ANTENNA
Packaging: Cut Tape (CT)
Number of Bands: 1
Antenna Type: Stamped Metal