Produkte > RECOM > RAC01-12SGB
RAC01-12SGB
RAC01-12SGB RECOM
rac01-gb.pdf
Hersteller: RECOM
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 0.083A 1W 4-Pin Tube
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RAC01-12SGB RECOM
Description: AC/DC CONVERTER 12V 1W, Features: Universal Input, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 1.33" L x 0.87" W x 0.75" H (33.7mm x 22.2mm x 19.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, FCC, Efficiency: 68%, Current - Output (Max): 83mA, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RAC01-12SGB RAC01-12SGB Hersteller : Recom Power RAC01-GB.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 1W
Features: Universal Input
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 1.33" L x 0.87" W x 0.75" H (33.7mm x 22.2mm x 19.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, FCC
Efficiency: 68%
Current - Output (Max): 83mA
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 1740 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
RAC01-12SGB RAC01-12SGB Hersteller : RECOM Power RAC01_GB-1710915.pdf AC/DC Power Modules 1W 85-264Vin 12Vout 83mA
auf Bestellung 27 Stücke:
RAC01-12SGB RAC01-12SGB Hersteller : RECOM rac01-gb.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 0.083A 1W 4-Pin Tube