Produkte > RECOM > RAC01-24SC
RAC01-24SC
RAC01-24SC RECOM
rac01-c_rac02-c.pdf
Hersteller: RECOM
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.042A 1W 4-Pin PDIP Tube
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RAC01-24SC RECOM
Description: AC/DC CONVERTER 24V 1W, Features: SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 1.33" L x 0.87" W x 0.71" H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, EN, UL, Efficiency: 73%, Current - Output (Max): 42mA, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RAC01-24SC RAC01-24SC Hersteller : Recom Power RAC01-C_RAC02-C.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 1W
Features: SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 1.33" L x 0.87" W x 0.71" H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, UL
Efficiency: 73%
Current - Output (Max): 42mA
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
RAC01-24SC RAC01-24SC Hersteller : RECOM rac01-c_rac02-c.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.042A 1W 4-Pin PDIP Tube
auf Bestellung 22 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
RAC01-24SC RAC01-24SC Hersteller : RECOM Power RAC01-C_RAC02-C-1710953.pdf AC/DC Power Modules CONV AC/DC 1W 80-264VIN 24VOUT