Produkte > RECOM POWER > RAC04-12SA
RAC04-12SA
RAC04-12SA RECOM Power
RAC04_A.pdf
Hersteller: RECOM Power
Power Supplies - Board Mount 4W AC/DC 3kV REG 90-264Vin 12Vout
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RAC04-12SA RECOM Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 4W, Packaging: Box, Features: Universal Input, Package / Case: 7-DIP Module, Size / Dimension: 1.44" L x 1.07" W x 0.69" H (36.7mm x 27.0mm x 17.6mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cULus, EN, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 333mA, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 4 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RAC04-12SA RAC04-12SA Hersteller : Recom Power RAC04-A.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 4W
Packaging: Box
Features: Universal Input
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 1.44" L x 1.07" W x 0.69" H (36.7mm x 27.0mm x 17.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cULus, EN
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 333mA
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 4 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
auf Bestellung 31 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
RAC04-12SA RAC04-12SA Hersteller : RECOM RAC04-SA_series_RECOM.pdf AC-DC перетворювач, Uвих1, В = 12, Рвих, Вт = 4, Uвх (AC), В = 90...305, Iвих1, А = 0,333, Uізол., В = 3 000, Габ. розм, мм = 36,7 х 17,1 х 27, ККД, % = 76, Нестаб. Uвих, % = 2, Тексп, °С = -40...+70,... Група товару: Джерела живлення Корпус: 37x17x28mm О