Produkte > RECOM POWER > RAC10-15SB-E-ST
RAC10-15SB-E-ST
RAC10-15SB-E-ST Recom Power
RAC10-B.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: AC/DC CONVERTER 15V 10W
Power (Watts): 10W
Features: DC Input Capable, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.78" L x 2.12" W x 1.15" H (96.0mm x 53.9mm x 29.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 78%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 667 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RAC10-15SB-E-ST Recom Power
Description: AC/DC CONVERTER 15V 10W, Power (Watts): 10W, Features: DC Input Capable, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.78" L x 2.12" W x 1.15" H (96.0mm x 53.9mm x 29.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 78%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 667 mA.
Weitere Produktangebote RAC10-15SB-E-ST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RAC10-15SB-E-ST RAC10-15SB-E-ST Hersteller : RECOM Power RAC10-SB-958498.pdf AC/DC Power Modules 10W AC/DC 3kV REG 90-264Vin 15Vout