RAC15-24SK
RAC15-K.pdf
Produktcode: 203685
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Netzteile und Ladegeräte > Blocks DC_DC Wandler
Produkt ist nicht verfügbar
Preis
RAC15-24SK RAC15-24SK Hersteller : RECOM RAC15-K.PDF Category: PCB AC/DC converters
Description: Converter: AC/DC; 15W; Uin: 85÷264VAC,120÷370VDC; Uout: 24VDC; 85%
Type of converter: AC/DC
Power: 15W
Input voltage: 85...264V AC; 120...370V DC
Output voltage: 24V DC
Output current: 0.63A
Efficiency: 85%
Manufacturer series: RAC15-K
Body dimensions: 52.5x27.4x23mm
Mounting: PCB
Insulation voltage: 3kV
Operating temperature: -40...85°C
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
RAC15-24SK RAC15-24SK Hersteller : RECOM rac15-k.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.615A 15W 4-Pin Tube
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
RAC15-24SK RAC15-24SK Hersteller : RECOM Power RAC15_K-1711056.pdf AC/DC Power Modules 15W 85-264Vin 24Vout 630mA
auf Bestellung 80 Stücke:
RAC15-24SK RAC15-24SK Hersteller : Recom Power RAC15-K.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 15W
Packaging: Tube
Features: IP20, Universal Input
Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 2.07" L x 1.08" W x 0.91" H (52.5mm x 27.4mm x 23.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 630mA
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 1087 Stücke:
auf Bestellung 135 Stücke:
Mindestbestellmenge: 15
auf Bestellung 135 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 45 Stücke:
Mindestbestellmenge: 15
auf Bestellung 53 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
Produkt ist nicht verfügbar