Produkte > RECOM POWER > RAC20-24SN
RAC20-24SN
RAC20-24SN RECOM Power
RAC20_N.pdf
Hersteller: RECOM Power
Power Supplies - Board Mount 20W 90-264Vin 24Vout 833mA
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details RAC20-24SN RECOM Power
Description: AC/DC CONVERTER 24V 20W, Packaging: Box, Features: Universal Input, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 833mA, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RAC20-24SN RAC20-24SN Hersteller : Recom Power RAC20-N.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 20W
Packaging: Box
Features: Universal Input
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 833mA
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 111 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
RAC20-24SN RAC20-24SN Hersteller : RECOM rac20-n.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.833A 20W 4-Pin Box
Produkt ist nicht verfügbar