Produkte > RECOM POWER > RAC20-3.3SN
RAC20-3.3SN
RAC20-3.3SN Recom Power
RAC20-N.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 12W
Packaging: Box
Features: Universal Input
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 73%
Current - Output (Max): 3.6A
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details RAC20-3.3SN Recom Power
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 12W, Packaging: Box, Features: Universal Input, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 73%, Current - Output (Max): 3.6A, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote RAC20-3.3SN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RAC20-3.3SN RAC20-3.3SN Hersteller : RECOM rac20-n.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 3.6A 20W 4-Pin Box
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
RAC20-3.3SN RAC20-3.3SN Hersteller : RECOM Power RAC20-N-1710967.pdf AC/DC Power Modules 12W 90-264Vin 3.3Vout 3.6A