Produkte > RECOM > RACD03-500-PSE
RACD03-500-PSE
RACD03-500-PSE RECOM
racd03-pse.pdf
Hersteller: RECOM
AC/DC LED Power Supply 4.6W Single 4-Pin
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RACD03-500-PSE RECOM
Description: LED DRVR CC AC/DC 3-9.5V 500MA, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 1.50" L x 1.18" W x 0.91" H (38.1mm x 29.6mm x 23.1mm), Voltage - Output: 3 ~ 9.5V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 120VAC, Approval Agency: PSE, Ratings: IP66, Efficiency: 71%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote RACD03-500-PSE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RACD03-500-PSE RACD03-500-PSE Hersteller : RECOM Power RACD03-PSE-958322.pdf LED Power Supplies 3W 100-240Vin 3-9.5Vout 500mA
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
RACD03-500-PSE RACD03-500-PSE Hersteller : Recom Power Description: LED DRVR CC AC/DC 3-9.5V 500MA
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 1.50" L x 1.18" W x 0.91" H (38.1mm x 29.6mm x 23.1mm)
Voltage - Output: 3 ~ 9.5V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 120VAC
Approval Agency: PSE
Ratings: IP66
Efficiency: 71%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV