Produkte > RECOM POWER > RACD07-700
RACD07-700
RACD07-700 Recom Power
RACD07.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: LED DRIVER CC AC/DC 3-10.5V
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.93" L x 1.61" W x 0.94" H (49.0mm x 41.0mm x 24.0mm)
Voltage - Output: 3 ~ 10.5V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CE, cULus, LVD
Ratings: IP67
Efficiency: 70%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 7 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 115 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RACD07-700 Recom Power
Description: LED DRIVER CC AC/DC 3-10.5V, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.93" L x 1.61" W x 0.94" H (49.0mm x 41.0mm x 24.0mm), Voltage - Output: 3 ~ 10.5V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CE, cULus, LVD, Ratings: IP67, Efficiency: 70%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 7 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RACD07-700 RACD07-700 Hersteller : RECOM Power RACD07.pdf LED Power Supplies 7W 11V 700 mA ST LED DRIVER
auf Bestellung 251 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
RACD07-700 RACD07-700 Hersteller : RECOM racd07.pdf AC/DC LED Power Supply 7W Single 4-Pin