Produkte > RECOM > RACD100-24
RACD100-24
RACD100-24 RECOM
racd100.pdf
Hersteller: RECOM
AC/DC LED Power Supply 100W Single 5-Pin
auf Bestellung 79 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RACD100-24 RECOM
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 14-24V 4.2A, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.74" L x 2.68" W x 1.54" H (222.0mm x 68.0mm x 39.0mm), Voltage - Output: 14 ~ 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, EN, UL, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.2A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RACD100-24 RACD100-24 Hersteller : RECOM racd100.pdf AC/DC LED Power Supply 100W Single 5-Pin
auf Bestellung 79 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
RACD100-24 RACD100-24 Hersteller : RECOM Lighting RACD100-471139.pdf LED Power Supplies 100W 14-24V OUT LED DRIVER
auf Bestellung 1 Stücke:
RACD100-24 RACD100-24 Hersteller : Recom Power RACD100.pdf Description: LED DVR CC/CV AC/DC 14-24V 4.2A
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.74" L x 2.68" W x 1.54" H (222.0mm x 68.0mm x 39.0mm)
Voltage - Output: 14 ~ 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, EN, UL
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 100 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV