Produkte > RECOM POWER > RACD20-350-LP
RACD20-350-LP
RACD20-350-LP Recom Power
RACD20-LP.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: LED DRIVER CC AC/DC 2-59V 350MA
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.04" L x 1.97" W x 0.51" H (128.0mm x 50.0mm x 13.0mm)
Voltage - Output: 2 ~ 59V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 45°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 264VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP20
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 198VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 698 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RACD20-350-LP Recom Power
Description: LED DRIVER CC AC/DC 2-59V 350MA, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.04" L x 1.97" W x 0.51" H (128.0mm x 50.0mm x 13.0mm), Voltage - Output: 2 ~ 59V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 45°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 264VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, Ratings: IP20, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 198VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RACD20-350-LP RACD20-350-LP Hersteller : RECOM Power RACD20-LP.pdf LED Power Supplies 21W 230Vin 2-59Vout 350mA