Produkte > RECOM > RACM40-15SK-T
RACM40-15SK-T
RACM40-15SK-T RECOM
racm40-k.pdf
Hersteller: RECOM
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 2.667A 40W 6-Pin Tray
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RACM40-15SK-T RECOM
Description: AC/DC CONVERTER 15V 40W, Packaging: Tray, Features: Baseplate, Standby Output, Universal Input, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 3.28" L x 1.83" W x 1.20" H (83.2mm x 46.4mm x 30.4mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CE, CSA, cURus, EAC, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 2.667A, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RACM40-15SK-T RACM40-15SK-T Hersteller : RECOM racm40-k.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 2.667A 40W 6-Pin Tray
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
RACM40-15SK-T RACM40-15SK-T Hersteller : Recom Power RACM40-K.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 40W
Packaging: Tray
Features: Baseplate, Standby Output, Universal Input
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 3.28" L x 1.83" W x 1.20" H (83.2mm x 46.4mm x 30.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CE, CSA, cURus, EAC
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 2.667A
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 444 Stücke:
Mindestbestellmenge: 12
RACM40-15SK-T RACM40-15SK-T Hersteller : RECOM Power RACM40_K.pdf Power Supplies - Board Mount 40W 80-264Vin 15Vout 2.3667A
auf Bestellung 5 Stücke:
auf Bestellung 4 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4