Produkte > RECOM > RACPRO1-S120/12
RACPRO1-S120/12
RACPRO1-S120/12 RECOM
RACPRO1-S120.pdf
Hersteller: RECOM
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 96W; 12VDC; 8A; 85÷277VAC
Operating temperature: -40...60°C