Produkte > RECOM > RACPRO1-S240/24
RACPRO1-S240/24
RACPRO1-S240/24 RECOM
RACPRO1-S240.pdf
Hersteller: RECOM
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 240W; 24VDC; 10A; 85÷277VAC
Operating temperature: -40...60°C