Produkte > RECOM > RACPRO1-S480/48
RACPRO1-S480/48
RACPRO1-S480/48 RECOM
RACPRO1-S480.pdf
Hersteller: RECOM
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 480W; 48VDC; 10A; 85÷277VAC
Operating temperature: -40...60°C