Produkte > RECOM > RACPRO1-T480/24
RACPRO1-T480/24
RACPRO1-T480/24 RECOM
RACPRO1-T480.pdf
Hersteller: RECOM
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 480W; 24VDC; 20A; IP20; 95%
Operating temperature: -40...60°C