Produkte > RECOM POWER > RACT20-350-US
RACT20-350-US
RACT20-350-US Recom Power
RACT20_Series.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: LED DRIVER CC AC/DC 30-56V 350MA
Packaging: Box
Features: OTP, SCP
Size / Dimension: 5.41" L x 1.98" W x 0.91" H (137.5mm x 50.2mm x 23.0mm)
Voltage - Output: 30 ~ 56V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: 5.5mm Socket, Screw Terminal
Voltage - Input (Max): 135VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 82%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RACT20-350-US Recom Power
Description: LED DRIVER CC AC/DC 30-56V 350MA, Packaging: Box, Features: OTP, SCP, Size / Dimension: 5.41" L x 1.98" W x 0.91" H (137.5mm x 50.2mm x 23.0mm), Voltage - Output: 30 ~ 56V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: 5.5mm Socket, Screw Terminal, Voltage - Input (Max): 135VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP20, Efficiency: 82%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Triac, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote RACT20-350-US
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RACT20-350-US RACT20-350-US Hersteller : Recom Power RACT20_Series.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 30-56V 350MA
Features: OTP, SCP
Packaging: Box
Voltage - Output: 30 ~ 56V
Type: Constant Current
Voltage - Input (Max): 135VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 82%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV