Produkte > RECOM POWER > RACT25-500
RACT25-500
RACT25-500 Recom Power
RACT25.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: LED SUPPLY CC AC/DC 25W 25-50V
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 4.72" L x 1.77" W x 1.10" H (120.0mm x 45.0mm x 28.0mm)
Voltage - Output: 25 ~ 50V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Input (Max): 264VAC
Approval Agency: CE
Ratings: IP20
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 198VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 110 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RACT25-500 Recom Power
Description: LED SUPPLY CC AC/DC 25W 25-50V, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 4.72" L x 1.77" W x 1.10" H (120.0mm x 45.0mm x 28.0mm), Voltage - Output: 25 ~ 50V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Input (Max): 264VAC, Approval Agency: CE, Ratings: IP20, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Dimming: Triac, Voltage - Input (Min): 198VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote RACT25-500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RACT25-500 RACT25-500 Hersteller : RECOM POWER RACT25.pdf Description: RECOM POWER - RACT25-500 - LED-Treiber, über TRIAC dimmbar, 25 W, 50 VDC, 500 mA, Konstantstrom, 198 V
tariffCode: 85044082
Ausgangsspannung, max.: 50VDC
Eingangsspannung, max.: 264V
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Ausgangsleistung, max.: 25W
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 500mA
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, min.: 198V
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
RACT25-500 RACT25-500 Hersteller : RECOM ract25.pdf AC/DC LED Power Supply 25W Single 4-Pin
Produkt ist nicht verfügbar
RACT25-500 RACT25-500 Hersteller : RECOM Power RACT25-1714291.pdf LED Power Supplies 25W 198-264Vin 25-50Vout 500mA