Produkte > STONECOLD > RAD-A6023/300
RAD-A6023/300
RAD-A6023/300 STONECOLD
Hersteller: STONECOLD
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; grilled; L: 300mm; W: 190.5mm; H: 50mm; aluminium
Type of heatsink: extruded
Heatsink shape: grilled
Length: 0.3m
Width: 190.5mm
Height: 50mm
Material: aluminium
Material finishing: raw
Number of cooling fins: 16
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RAD-A6023/300 STONECOLD
Category: Heatsinks, Description: Heatsink: extruded; grilled; L: 300mm; W: 190.5mm; H: 50mm; aluminium, Type of heatsink: extruded, Heatsink shape: grilled, Length: 0.3m, Width: 190.5mm, Height: 50mm, Material: aluminium, Material finishing: raw, Number of cooling fins: 16.
Weitere Produktangebote RAD-A6023/300
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RAD-A6023/300
Produktcode: 58167
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Verstärkungs- und Metallstangen > Radiatoren
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
RAD-A6023/300 Hersteller : Stonecold Радіатор штампований ребристий, Габ. розм, мм = 300 x 190,5 x 50, Матеріал = Алюміній, К-сть ребер = 16,... Група товару: Радіатори Корпус: 300x190.5x50mm Од. вим: шт