Produkte > ABC > RB0912-3R3MLA
RB0912-3R3MLA
RB0912-3R3MLA ABC
RB0912-L.pdf
Hersteller: ABC
Код виробника: RB0912-3R3MLA Radial 8,7*10*5, 20%, 3,6А, -25...+85, Група товару: Індуктивності Од. вим: шт
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RB0912-3R3MLA ABC
Дросель з радіальними виводами, L = 3,3 мкГн, Idc, А = 3,6, Точн, % = 20, Q = 30 @ 7,96 МГц, Rdc, мОм = 18, SRF, МГц = 50, Габ. розм, мм = 8,7 x 10 x 5, Тексп, °С = -25...+85, Тип монт. = вивідний, Тип осердя = Феритове, без свинцю,... Група товару: Інду, Anzahl je Verpackung: 200 Stücke.
Weitere Produktangebote RB0912-3R3MLA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RB0912-3R3MLA RB0912-3R3MLA Hersteller : ABC Taiwan RB0912_L_series_ABC.pdf Дросель з радіальними виводами, L = 3,3 мкГн, Idc, А = 3,6, Точн, % = 20, Q = 30 @ 7,96 МГц, Rdc, мОм = 18, SRF, МГц = 50, Габ. розм, мм = 8,7 x 10 x 5, Тексп, °С = -25...+85, Тип монт. = вивідний, Тип осердя = Феритове, без свинцю,... Група товару: Інду