Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > RB521S30-AU_R1_000A1
RB521S30-AU_R1_000A1
RB521S30-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
RB521S30-AU.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 8pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: SOD-523
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 30 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2562 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RB521S30-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 8pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: SOD-523, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 30 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RB521S30-AU_R1_000A1 RB521S30-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 4645393937453131333834344232304435313236333837313146393644373641.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 30V,Schottky,SOD-523,0.2A
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
RB521S30-AU_R1_000A1 RB521S30-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. RB521S30-AU.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky