Produkte > PANJIT > RB521S30_R1_00001
RB521S30_R1_00001
RB521S30_R1_00001 PanJit
rb521s30.pdf
Hersteller: PanJit
Diode Schottky 30V 0.2A 2-Pin SOD-523 T/R
auf Bestellung 5933 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2755
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RB521S30_R1_00001 PanJit
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: SOD-523, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Diode: Schottky switching; SOD523; SMD; 30V; 0.2A; reel,tape
Type of diode: Schottky switching
Case: SOD523
Mounting: SMD
Max. off-state voltage: 30V
Load current: 0.2A
Semiconductor structure: single diode
Max. forward voltage: 0.5V
Leakage current: 0.1mA
Max. forward impulse current: 1A
Kind of package: reel; tape
Features of semiconductor devices: ultrafast switching
auf Bestellung 5933 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 625
RB521S30_R1_00001 RB521S30_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. RB521S30.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: SOD-523
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 30 V
Mindestbestellmenge: 112
RB521S30_R1_00001 RB521S30_R1_00001 Hersteller : Panjit A58AE485A3DE251ECBFCD0F1C433E88D6139D7E7F083738FBA85D9F220940A54.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 30V,Schottky,SOD-523,0.2A
Mindestbestellmenge: 17
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky