Produkte > PANJIT > RB521S30FN2_R1_00001
RB521S30FN2_R1_00001
RB521S30FN2_R1_00001 Panjit
035DEE13377EC90E1D35C081C6DEAC93ED5E1D00BB40A4AA9DD283FC94A0238D.pdf
Hersteller: Panjit
Schottky Diodes & Rectifiers 30V,Schottky,DFN 2L,0.2A
auf Bestellung 7900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RB521S30FN2_R1_00001 Panjit
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 2DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1006 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: 2-DFN (1x0.6), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 510 mV @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 30 V.
Weitere Produktangebote RB521S30FN2_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RB521S30FN2_R1_00001 RB521S30FN2_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. RB521S30FN2.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 2DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1006 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: 2-DFN (1x0.6)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 510 mV @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 30 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky