Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > RB551V-30-AU_R1_000A1
RB551V-30-AU_R1_000A1
RB551V-30-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
RB551V-30-AU.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 25pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 500mA
Supplier Device Package: SOD-323
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Grade: Automotive
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 490 mV @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 30 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RB551V-30-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 25pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 500mA, Supplier Device Package: SOD-323, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Grade: Automotive, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 490 mV @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 30 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RB551V-30-AU_R1_000A1 RB551V-30-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit RB551V-30-AU-1871227.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 30V,Schottky,SOD-323,0.5A
auf Bestellung 8588 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
RB551V-30-AU_R1_000A1 RB551V-30-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. RB551V-30-AU.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive
Part Status: Active