Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > RB551V-30_R1_00001
RB551V-30_R1_00001
RB551V-30_R1_00001 Panjit International Inc.
RB551V-30.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 500mA
Supplier Device Package: SOD-323
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 470 mV @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 20 V
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RB551V-30_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 500mA, Supplier Device Package: SOD-323, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 470 mV @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RB551V-30_R1_00001 RB551V-30_R1_00001 Hersteller : Panjit RB551V-30-1871313.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 30V,Schottky,SOD-323,0.5A
auf Bestellung 13841 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
RB551V-30_R1_00001 RB551V-30_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. RB551V-30.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active