Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > RB720M-30_R1_00001
RB720M-30_R1_00001
RB720M-30_R1_00001 Panjit International Inc.
RB720M-30.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD923
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 100mA
Supplier Device Package: SOD-923
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 350 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 10 V
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RB720M-30_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD923, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-923, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 100mA, Supplier Device Package: SOD-923, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 350 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RB720M-30_R1_00001 RB720M-30_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. RB720M-30.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD923
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
auf Bestellung 18200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
RB720M-30_R1_00001 RB720M-30_R1_00001 Hersteller : Panjit RB720M-30-1876805.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 30V,Schottky,SOD-923,0.1A