Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > RB751V-40X_R1_00001
RB751V-40X_R1_00001
RB751V-40X_R1_00001 Panjit International Inc.
RB751V-40X.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 2.5pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 30mA
Supplier Device Package: SOD-323
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 1 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 30 V
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RB751V-40X_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 2.5pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 30mA, Supplier Device Package: SOD-323, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 1 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RB751V-40X_R1_00001 RB751V-40X_R1_00001 Hersteller : PanJit 11rb751v-40x160622rev.03.pdf Diode Small Signal Schottky 40V 0.03A 2-Pin SOD-323 T/R
auf Bestellung 4259 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2545
Description: Diode: Schottky switching; SOD323; SMD; 40V; 30mA; reel,tape
Type of diode: Schottky switching
Case: SOD323
Mounting: SMD
Max. off-state voltage: 40V
Load current: 30mA
Semiconductor structure: single diode
Max. forward voltage: 0.37V
Leakage current: 0.5µA
Kind of package: reel; tape
Features of semiconductor devices: ultrafast switching
Max. load current: 0.2A
Mindestbestellmenge: 625
RB751V-40X_R1_00001 RB751V-40X_R1_00001 Hersteller : Panjit EAEC637DC6A304CC137EED281F6F268A833B2143A418A170BE1A42A5252E73EC.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 40V,Schottky,SOD-323,0.03A
auf Bestellung 329 Stücke:
Mindestbestellmenge: 17
RB751V-40X_R1_00001 RB751V-40X_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. RB751V-40X.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 91