Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RCA-W1A9A10-1204-Z-001
RCA-W1A9A10-1204-Z-001
RCA-W1A9A10-1204-Z-001 Raltron Electronics
RCA-W1A9A10-1204-Z-001.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: RF ANT 900MHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Gain: -1.6dBi, 1.08dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 2
VSWR: 3
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 900MHz, 1.8GHz
Part Status: Active
Power - Max: 2 W
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCA-W1A9A10-1204-Z-001 Raltron Electronics
Description: RF ANT 900MHZ CHIP SOLDER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Gain: -1.6dBi, 1.08dBi, Termination: Solder, Number of Bands: 2, VSWR: 3, Antenna Type: Chip, Height (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 900MHz, 1.8GHz, Part Status: Active, Power - Max: 2 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCA-W1A9A10-1204-Z-001 RCA-W1A9A10-1204-Z-001 Hersteller : Raltron Electronics RCA-W1A9A10-1204-Z-001.pdf Description: RF ANT 900MHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Gain: -1.6dBi, 1.08dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 2
VSWR: 3
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Power - Max: 2 W