Produkte > RECOM POWER > RCD-24-0.50
RCD-24-0.50
RCD-24-0.50 RECOM Power
RCD-24.pdf
Hersteller: RECOM Power
LED Power Supplies 0.5A LED DRVR REG 4.5-36Vin 2-35Vout
auf Bestellung 79 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCD-24-0.50 RECOM Power
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-35V 500MA, Features: Remote On/Off, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm), Voltage - Output: 2 ~ 35V, Mounting Type: Through Hole, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: cULus, Efficiency: 96%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 500mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 4.5V, Part Status: Active, Power (Watts): 18 W, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCD-24-0.50 RCD-24-0.50 Hersteller : RECOM 352928379878383rcd-24.pdf DC/DC LED Power Supply 17.5W Single 6-Pin
auf Bestellung 177 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
auf Bestellung 452 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
RCD-24-0.50 RCD-24-0.50 Hersteller : Recom Power RCD-24.pdf Description: LED DRIVER CC BUCK 2-35V 500MA
Features: Remote On/Off, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm)
Voltage - Output: 2 ~ 35V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: cULus
Efficiency: 96%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 4.5V
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 513 Stücke:
auf Bestellung 20 Stücke: