Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RCF-868.000-20000-2012-TR
RCF-868.000-20000-2012-TR
RCF-868.000-20000-2012-TR Raltron Electronics
RCF-868.000-20000-2012-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CER FILTER 868MHZ LOW PASS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 868MHz Center
Insertion Loss: 0.5dB
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Bandwidth: 20 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCF-868.000-20000-2012-TR Raltron Electronics
Description: CER FILTER 868MHZ LOW PASS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 868MHz Center, Insertion Loss: 0.5dB, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Bandwidth: 20 MHz.
Weitere Produktangebote RCF-868.000-20000-2012-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCF-868.000-20000-2012-TR RCF-868.000-20000-2012-TR Hersteller : Raltron Electronics RCF-868.000-20000-2012-TR.pdf Description: CER FILTER 868MHZ LOW PASS
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 868MHz Center
Insertion Loss: 0.5dB
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Bandwidth: 20 MHz