Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RCF-915.000-26000-2012-W-TR
RCF-915.000-26000-2012-W-TR
RCF-915.000-26000-2012-W-TR Raltron Electronics
RCF-915.000-26000-2012-W-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER 915 MHZ 26 MHZ BAND SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 915MHz Center
Insertion Loss: 0.6dB
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Bandwidth: 26 MHz
auf Bestellung 1483 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 42
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCF-915.000-26000-2012-W-TR Raltron Electronics
Description: FILTER 915 MHZ 26 MHZ BAND SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 915MHz Center, Insertion Loss: 0.6dB, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Bandwidth: 26 MHz.
Weitere Produktangebote RCF-915.000-26000-2012-W-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCF-915.000-26000-2012-W-TR RCF-915.000-26000-2012-W-TR Hersteller : Raltron Electronics RCF-915.000-26000-2012-W-TR.pdf Description: FILTER 915 MHZ 26 MHZ BAND SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Low Pass
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 915MHz Center
Insertion Loss: 0.6dB
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Bandwidth: 26 MHz