RCH110NP-681K
RCH110NP-681K Sumida America Components Inc.
RCH-110.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 680UH 650MA 1.1 OHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 2.1MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
auf Bestellung 5941 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCH110NP-681K Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 680UH 650MA 1.1 OHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 2.1MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCH110NP-681K RCH110NP-681K Hersteller : Sumida smdc-s-a0002849080-1.pdf Power Inductors - Leaded 680uH 0.65A 10% THRU HOLE INDUCTOR
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
RCH110NP-681K RCH110NP-681K Hersteller : Sumida Corporation rch-110.pdf Inductor Power Unshielded Drum Core 680uH 10% 1KHz Ferrite 0.75A 1.1Ohm DCR Pin Box
Produkt ist nicht verfügbar