Produkte > SUMIDA > RCH8011NP-102L
RCH8011NP-102L Sumida
RCH8011-523523.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - Leaded 1000uH 0.47A 15% THRU HOLE INDUCTOR
auf Bestellung 955 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCH8011NP-102L Sumida
Description: FIXED IND 1MH 470MA 1.915 OHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.915Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 490mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 470 mA.
Weitere Produktangebote RCH8011NP-102L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCH8011NP-102L RCH8011NP-102L Hersteller : Sumida Corporation rch8011.pdf Inductor Power Unshielded Drum Core 1000uH 15% 100KHz Ferrite 0.47A 1.915Ohm DCR RDL Box
Produkt ist nicht verfügbar
RCH8011NP-102L Hersteller : Sumida America Components Inc. RCH8011.pdf Description: FIXED IND 1MH 470MA 1.915 OHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.915Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 490mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 470 mA