Produkte > SUMIDA > RCH875NP-100M
RCH875NP-100M
RCH875NP-100M Sumida
RCH_875.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - Leaded 10uH 2.1A 20% THRU HOLE INDUCTOR
auf Bestellung 358 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCH875NP-100M Sumida
Description: FIXED IND 10UH 2.1A 50 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.1 A.
Weitere Produktangebote RCH875NP-100M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCH875NP-100M RCH875NP-100M Hersteller : Sumida Corporation rch-875.pdf Inductor Power Unshielded Drum Core 10uH 20% 2.52MHz Ferrite 2.1A 0.05Ohm DCR RDL Box
Produkt ist nicht verfügbar
RCH875NP-100M Hersteller : Sumida America Components Inc. RCH-875.pdf Description: FIXED IND 10UH 2.1A 50 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A