Produkte > SUMIDA > RCH875NP-122K
RCH875NP-122K
RCH875NP-122K Sumida
RCH-875.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - Leaded 1200uH 0.16A 10% THRU HOLE INDUCTOR
auf Bestellung 79 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCH875NP-122K Sumida
Description: FIXED IND 1.2MH 160MA 4.04OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 4.04Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 240mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Inductance: 1.2 mH, Current Rating (Amps): 160 mA.
Weitere Produktangebote RCH875NP-122K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCH875NP-122K Hersteller : SUMIDA RCH-875.pdf DIP
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
RCH875NP-122K Hersteller : Sumida America Components Inc. RCH-875.pdf Description: FIXED IND 1.2MH 160MA 4.04OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 4.04Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 240mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Inductance: 1.2 mH
Current Rating (Amps): 160 mA