Produkte > SUMIDA > RCH875NP-181K
RCH875NP-181K SUMIDA
RCH-875.pdf
Hersteller: SUMIDA
DIP
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCH875NP-181K SUMIDA
Description: FIXED IND 180UH 410MA 570MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 570mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 660mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Inductance: 180 µH, Current Rating (Amps): 410 mA.
Weitere Produktangebote RCH875NP-181K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCH875NP-181K Hersteller : Sumida America Components Inc. RCH-875.pdf Description: FIXED IND 180UH 410MA 570MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 570mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 660mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Inductance: 180 µH
Current Rating (Amps): 410 mA
Produkt ist nicht verfügbar
RCH875NP-181K RCH875NP-181K Hersteller : Sumida RCH-875.pdf Power Inductors - Leaded 180uH 0.41A 10% THRU HOLE INDUCTOR