Produkte > SUMIDA > RCH875NP-182K
RCH875NP-182K SUMIDA
RCH-875.pdf
Hersteller: SUMIDA
DIP
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCH875NP-182K SUMIDA
Description: FIXED IND 1.8MH 140MA 5.05OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 5.05Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 200mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Inductance: 1.8 mH, Current Rating (Amps): 140 mA.
Weitere Produktangebote RCH875NP-182K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCH875NP-182K Hersteller : Sumida America Components Inc. RCH-875.pdf Description: FIXED IND 1.8MH 140MA 5.05OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 5.05Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 200mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Inductance: 1.8 mH
Current Rating (Amps): 140 mA
Produkt ist nicht verfügbar
RCH875NP-182K RCH875NP-182K Hersteller : Sumida RCH-875.pdf Power Inductors - Leaded 1800uH 0.14A 10% THRU HOLE INDUCTOR