Produkte > SUMIDA > RCH875NP-2R2M
RCH875NP-2R2M
RCH875NP-2R2M Sumida
RCH_875.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - Leaded 2.2uH 3A 20% THRU HOLE INDUCTOR
auf Bestellung 236 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCH875NP-2R2M Sumida
Description: FIXED IND 2.2UH 3A 13.7 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 13.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Weitere Produktangebote RCH875NP-2R2M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCH875NP-2R2M Hersteller : SUMIDA RCH-875.pdf DIP
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
RCH875NP-2R2M Hersteller : Sumida America Components Inc. RCH-875.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 3A 13.7 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 13.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3 A