Produkte > SUMIDA > RCH875NP-2R8M
RCH875NP-2R8M SUMIDA
RCH-875.pdf
Hersteller: SUMIDA
DIP
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCH875NP-2R8M SUMIDA
Description: FIXED IND 2.8UH 2.9A 15.3MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 15.3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Inductance: 2.8 µH, Current Rating (Amps): 2.9 A.
Weitere Produktangebote RCH875NP-2R8M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCH875NP-2R8M Hersteller : Sumida America Components Inc. RCH-875.pdf Description: FIXED IND 2.8UH 2.9A 15.3MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 15.3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Inductance: 2.8 µH
Current Rating (Amps): 2.9 A
Produkt ist nicht verfügbar
RCH875NP-2R8M RCH875NP-2R8M Hersteller : Sumida RCH-875.pdf Power Inductors - Leaded 2.8uH 2.9A 20% THRU HOLE INDUCTOR