Produkte > SUMIDA CORPORATION > RCH875NP-681K
RCH875NP-681K
RCH875NP-681K Sumida Corporation
rch-875.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Unshielded Drum Core 680uH 10% 1KHz Ferrite 0.22A 1.96Ohm DCR RDL Box
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCH875NP-681K Sumida Corporation
Description: FIXED IND 680UH 220MA 1.96OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.96Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 330mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 220 mA.
Weitere Produktangebote RCH875NP-681K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCH875NP-681K Hersteller : Sumida America Components Inc. RCH-875.pdf Description: FIXED IND 680UH 220MA 1.96OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.96Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 330mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 220 mA
Produkt ist nicht verfügbar
RCH875NP-681K RCH875NP-681K Hersteller : Sumida RCH-875.pdf Power Inductors - Leaded 680uH 0.22A 10% THRU HOLE INDUCTOR