Produkte > SUMIDA > RCH895NP-221K
RCH895NP-221K
RCH895NP-221K Sumida
RCH_895.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - Leaded 220uH 640mA 680mOhms
auf Bestellung 453 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCH895NP-221K Sumida
Description: FIXED IND 220UH 500MA 380 MOHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 380mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 640mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Weitere Produktangebote RCH895NP-221K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCH895NP-221K RCH895NP-221K Hersteller : Sumida Corporation 98796323739781rch-895.pdf Inductor Power Unshielded Drum Core 220uH 10% 1KHz Ferrite 0.5A 0.38Ohm DCR RDL Box
Produkt ist nicht verfügbar
RCH895NP-221K RCH895NP-221K Hersteller : Sumida America Components Inc. RCH-895.pdf Description: FIXED IND 220UH 500MA 380 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 380mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 640mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 500 mA