Produkte > SEMTECH CORPORATION > RCLAMP10012PQTCT
RCLAMP10012PQTCT
RCLAMP10012PQTCT Semtech Corporation
kvnuFcTrfnYcWyF_U96dijLhozk71C8jdGiy1xF03CQ
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 30VWM 25VC 5DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-DFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Ethernet
Capacitance @ Frequency: 1.4pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: 5-DFN (2x1)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 100V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Bidirectional Channels: 2
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCLAMP10012PQTCT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 30VWM 25VC 5DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-DFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Applications: Ethernet, Capacitance @ Frequency: 1.4pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: 5-DFN (2x1), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 100V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25V, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Bidirectional Channels: 2, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-DFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Ethernet
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Bidirectional Channels: 2
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 6223 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
RCLAMP10012PQTCT RCLAMP10012PQTCT Hersteller : Semtech kvnuFcTrfnYcWyF_U96dijLhozk71C8jdGiy1xF03CQ ESD Protection Diodes / TVS Diodes RAILCLAMP 2-LINE 30V ESD for Automotive Ethernet