Produkte > SEMTECH CORPORATION > RCLAMP1255P.TGT
RCLAMP1255P.TGT
RCLAMP1255P.TGT Semtech Corporation
uJV91ESL_n8KNBGpw1ZYeYQEk4c7BYScXVwYRymk_KQ
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 4VWM 12.5VC SLP2018P6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-UFDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: USB OTG
Capacitance @ Frequency: 0.35pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 4V (Max)
Supplier Device Package: SLP2018P6
Unidirectional Channels: 3
Voltage - Breakdown (Min): 4.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.5V
Power - Peak Pulse: 40W
Power Line Protection: Yes
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCLAMP1255P.TGT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 4VWM 12.5VC SLP2018P6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-UFDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Steering (Rail to Rail), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: USB OTG, Capacitance @ Frequency: 0.35pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 4V (Max), Supplier Device Package: SLP2018P6, Unidirectional Channels: 3, Voltage - Breakdown (Min): 4.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.5V, Power - Peak Pulse: 40W, Power Line Protection: Yes.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCLAMP1255P.TGT RCLAMP1255P.TGT Hersteller : Semtech uJV91ESL_n8KNBGpw1ZYeYQEk4c7BYScXVwYRymk_KQ ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3 LINE, 4V LOW CAP
auf Bestellung 12411 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Applications: USB OTG
Unidirectional Channels: 3
Power - Peak Pulse: 40W
Power Line Protection: Yes
Mindestbestellmenge: 7
RCLAMP1255P.TGT RCLAMP1255P.TGT Hersteller : Semtech down.phpfilerclamp1255p.pdf ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 12V 25Vc 6-Pin SLP EP T/R