Produkte > SEMTECH > RCLAMP1501H.C
RCLAMP1501H.C
RCLAMP1501H.C Semtech
Semtech_RClampYY01H-3572222.pdf
Hersteller: Semtech
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1-Line 15.0V 5pF 24A SOD-323
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCLAMP1501H.C Semtech
Description: 1-LINE 15.0V 5PF 24A SOD-323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Steering (Rail to Rail), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Applications: Ethernet, Telecom, USB, Capacitance @ Frequency: 3.1pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 34A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 28V, Power - Peak Pulse: 1100W (1.1kW), Power Line Protection: Yes.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCLAMP1501H.C RCLAMP1501H.C Hersteller : Semtech Corporation RClampYY01H.pdf Description: 1-LINE 15.0V 5PF 24A SOD-323
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Applications: Ethernet, Telecom, USB
Capacitance @ Frequency: 3.1pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 34A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 28V
Power - Peak Pulse: 1100W (1.1kW)
Power Line Protection: Yes
auf Bestellung 2999 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16V