Produkte > SEMTECH > RCLAMP1851ZATFT
RCLAMP1851ZATFT
RCLAMP1851ZATFT Semtech
RCLAMP1851ZATFT.pdf
Hersteller: Semtech
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Ultra Small RClamp 1-Line, 18V ESD Protection
auf Bestellung 17736 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCLAMP1851ZATFT Semtech
Description: TVS DIODE 18VWM SLP0603P2X3F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 0.35pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V (Max), Supplier Device Package: SLP0603P2X3F, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 7.5V, Power Line Protection: No.
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 0.35pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V (Max)
Supplier Device Package: SLP0603P2X3F
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 7.5V
Power Line Protection: No
auf Bestellung 15596 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
RCLAMP1851ZATFT Hersteller : Semtech rclamp1851za.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 18V 2-Pin SLP T/R
Mindestbestellmenge: 15000
Mindestbestellmenge: 15000
RCLAMP1851ZATFT Hersteller : Semtech rclamp1851za.pdf ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 18V 7.5Vc 2-Pin SLP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1