Produkte > SEMTECH > RCLAMP2402B.TCT
RCLAMP2402B.TCT
RCLAMP2402B.TCT Semtech
6mQNNp30Q09HKzVDzH8u9fD7MzoxQtWh7KnFpPNz.eI
Hersteller: Semtech
ESD Protection Diodes / TVS Diodes RAILCLAMP 2LINE 24V SC75
auf Bestellung 4433 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCLAMP2402B.TCT Semtech
Description: TVS DIODE 24VWM 55VC SC75, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-75, SOT-416, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: HDMI, Capacitance @ Frequency: 0.6pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SC-75 (SOT523), Unidirectional Channels: 2, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 55V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-75, SOT-416
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: HDMI
Capacitance @ Frequency: 0.6pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SC-75 (SOT523)
Unidirectional Channels: 2
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 55V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2889 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
RCLAMP2402B.TCT Hersteller : Semtech rclamp2402b.pdf ESD Suppressor TVS Uni-Dir/Bi-Dir 24V 3-Pin SC-75 T/R
Mindestbestellmenge: 3000
Mindestbestellmenge: 3000
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-75, SOT-416
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: HDMI
Unidirectional Channels: 2
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 200W