Produkte > SEMTECH > RCLAMP7002M.TBT
RCLAMP7002M.TBT
RCLAMP7002M.TBT Semtech
rclamp7002m-1277552.pdf
Hersteller: Semtech
ESD Suppressors / TVS Diodes RAILCLAMP 2LINE 70V MSOP
auf Bestellung 950 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RCLAMP7002M.TBT Semtech
Description: TVS DIODE 70VWM 14.3VC 10MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Steering (Rail to Rail), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 10pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 70A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V (Max), Supplier Device Package: 10-MSOP, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 85V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.3V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote RCLAMP7002M.TBT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RCLAMP7002M.TBT Hersteller : Semtech MSOP 10/M°/Low Capacitance TVS Diode Array RCLAMP7002
Anzahl je Verpackung: 500 Stücke
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 7-21 Tag (e)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 10pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 70A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V (Max)
Supplier Device Package: 10-MSOP
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 85V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.3V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)